Hlavní navigace

Google brzy přizve 100 000 lidí k testování Google Wave

Jiří Macich ml.

Google Wave se brzy otevře 100 000 dalších testerů z řad veřejnosti. Můžete se zapsat mezi zájemce. Od 30. září začne Google posílat pozvánky dohromady pro 100 000 čekatelů, kteří si budou moci službu vyzkoušet. Připomeňme, že Google Wave je úplně nová komunikační platforma, která byla poprvé představena letos v květnu na konferenci Google I/O. Přístup k ní mají mimo zaměstnanců Googlu jen někteří vybraní vývojáři.

Google Wave se brzy otevře 100 000 dalších testerů z řad veřejnosti. Můžete se zapsat mezi zájemce. Od 30. září začne Google posílat pozvánky dohromady pro 100 000 čekatelů, kteří si budou moci službu vyzkoušet. Připomeňme, že Google Wave je úplně nová komunikační platforma, která byla poprvé představena letos v květnu na konferenci Google I/O. Přístup k ní mají mimo zaměstnanců Googlu jen někteří vybraní vývojáři.

Google Wave je webová aplikace kombinující různé možnosti komunikace a interakce mezi uživateli Internetu. Google se rozhodl namixovat e-mail a chat, sdílení dokumentů a obrázků nebo online hraní her do jedné služby. Díky otevřenému API budou moci do Google Wave přidávat vlastní aplikace i třetí strany. Význam Google Wave by mohl výrazně stoupnout s uvedením Chrome OS. (Zdroják.cz)

Našli jste v článku chybu?