Hlavní navigace

Google penalizoval Lipské veletrhy

Jiří Macich ml.

Google penalizoval další důležité německé webové stránky za SEO spam. Po BMW si Google posvítil na internetovou prezentaci Lipských veletrhů, které vyřadil ze svého indexu. Důvodem je použití tzv. doorway stránek. Provozovatelé stránek se tak mohou rozloučit s návštěvníky přicházejícmi z tohoto obecně uživateli velmi oblíbeného vyhledávače. (Vyhledávače.info)

Google penalizoval další důležité německé webové stránky za SEO spam. Po BMW si Google posvítil na internetovou prezentaci Lipských veletrhů, které vyřadil ze svého indexu. Důvodem je použití tzv. doorway stránek. Provozovatelé stránek se tak mohou rozloučit s návštěvníky přicházejícmi z tohoto obecně uživateli velmi oblíbeného vyhledávače. (Vyhledávače.in­fo)

Našli jste v článku chybu?
23. 10. 2006 8:45
Doorway page je stránka, která je napsaná speciálně pro vyhledávač, a slouží jen k prokliknutí na skutečný obsah. Pro uživatele je úplně k ničemu -- člověk klikne na výsledek vyhledávání a dostane se na stránku, na které bývá kupa klíčových slov a jeden velký odkaz na skutečný obsah. Hezky je to shrnuté například tady: http://www.seologic.com/faq/doorway-pages.php
23. 10. 2006 8:25
Lukas (neregistrovaný)
Co si pod timto pojmem mam predstavit? Nejsem SEO odbornik...