Hlavní navigace

Google SketchUp v češtině, zatím jen starší verze

12. 3. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Google vůbec poprvé zpřístupnil českou verzi programu SketchUp 3D, který lze použít mimo jiné pro vytváření 3D budov do Google Earth. Lokalizována však byla starší verze 6.0. Aktuální verze 7.0, která vyšla loni na podzim, by měla být přeložena do češtiny později. První bezplatná verze programu Google SketchUp 3D byla uvolněna před necelými třemi roky. Od začátku je k dispozici i placená verze Pro. Chcete-li své modely zveřejnit na Google Earth, navštivte stránku Galerie 3D objektů, kde…

Google vůbec poprvé zpřístupnil českou verzi programu SketchUp 3D, který lze použít mimo jiné pro vytváření 3D budov do Google Earth. Lokalizována však byla starší verze 6.0. Aktuální verze 7.0, která vyšla loni na podzim, by měla být přeložena do češtiny později. První bezplatná verze programu Google SketchUp 3D byla uvolněna před necelými třemi roky. Od začátku je k dispozici i placená verze Pro. Chcete-li své modely zveřejnit na Google Earth, navštivte stránku Galerie 3D objektů, kde naleznete potřebné informace a přesné návody. Google SketchUp 3D je k dispozici pro Windows XP, Windows Vista a Mac OS X. (Blog Google ČR)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.