Hlavní navigace

Google Translate umí přeložit i nahrané dokumenty

Jiří Macich ml.

Google dál pokračuje v doplňování nových funkcí do svého nástroje Google Translate (Google Překladač) pro orientační překlady s podporou více než čtyř desítek jazyků včetně češtiny a slovenštiny. Tentokrát doplnil podporu pro překládání dokumentů, přesněji řečeno uživatelem nahraných dokumentů. Již dříve uměl Google Translate přeložit třeba dokumenty z MS Wordu, prezentace z MS PowerPointu, PDF soubory a obyčejné TXT soubory, ovšem pouze pokud již byly publikovány na Internetu. Nyní mohou…

Google dál pokračuje v doplňování nových funkcí do svého nástroje Google Translate (Google Překladač) pro orientační překlady s podporou více než čtyř desítek jazyků včetně češtiny a slovenštiny. Tentokrát doplnil podporu pro překládání dokumentů, přesněji řečeno uživatelem nahraných dokumentů.

Již dříve uměl Google Translate přeložit třeba dokumenty z MS Wordu, prezentace z MS PowerPointu, PDF soubory a obyčejné TXT soubory, ovšem pouze pokud již byly publikovány na Internetu. Nyní mohou uživatelé soubory pro překlad nahrát i ze svého pevného disku. Zatím však není k dispozici kompletní seznam podporovaných formátů. (Google Operating System)

Našli jste v článku chybu?
11. 7. 2009 2:01
100% Lenin (neregistrovaný)
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Inu, co chcete od BFU
10. 7. 2009 22:07
sat037 (neregistrovaný)
podle titulku jsem to pochopil tak, že google umí přeložit nahraný zvukový záznam a už jsem chtěl psát něco o autorovi. Takhle musím uznat, že mě zavádějícím titulkem doběhl.