Hlavní navigace

Grafika.cz hacknuta (aktualizováno)

David Antoš

Grafika on-line, server zaměřený na zprávy ze světa grafiky, polygrafie a digitální fotografie, byl před krátkým časem hacknut. Pokud v době, kdy tuto zprávičku čtete, je již vše v pořádku, podívejte se na screenshot. Podle textu, který se na stránce objevil, Grafiku hacknul jakýsi o0×xdark0o. (Tip a screenshot Michal Němejc) 20:17 doplnění: Michal Šviga nás upozornil, že hacknut je i sesterský server Grafiky – Fotografování.cz. Tento web již přitom tento měsíc jednou hacknut byl. 21:55…

Grafika on-line, server zaměřený na zprávy ze světa grafiky, polygrafie a digitální fotografie, byl před krátkým časem hacknut. Pokud v době, kdy tuto zprávičku čtete, je již vše v pořádku, podívejte se na screenshot. Podle textu, který se na stránce objevil, Grafiku hacknul jakýsi o0×xdark0o. (Tip a screenshot Michal Němejc)


20:17 doplnění: Michal Šviga nás upozornil, že hacknut je i sesterský server Grafiky – Fotografování.cz. Tento web již přitom tento měsíc jednou hacknut byl.


21:55 doplnění: Ze stránek Grafika.cz a Fotografování.cz již vkaz od hackera byl odstraněn, tomu se však podařilo zaútočit na další web tohoto vydavatelství – Grafikapublishin­g.cz.

Našli jste v článku chybu?
20. 9. 2006 1:08
no defaced webů jsou v .cz doméně desítky až stovky měsíčně, jestli bude mít každý zprávičku:)
19. 9. 2006 22:06
M jako Molitan (neregistrovaný)
Google Cache to jisti, teda alespon textove obsahy clanku.