Hlavní navigace

Gransy odkoupilo webhostera Station.cz

12. 7. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Jednoho z menších webhosterů Station.cz koupila webhostingová společnost Gransy s.r.o. a tím získala dalších 5000 klientů. Firmy již dříve spolupracovaly, Gransy dodávala pro Station.cz služby správy domén. Cena transakce nebyla oznámena. Zdroj: TZ. Pokračujeme v dosavadním trendu rozšiřování našeho portfolia a věřím, že akvizice projektů station.cz a e-domena.cz umožní dalším zákazníkům nabídnout široké spektrum našich služeb, kterými rozšíříme stávající nabídku. Webhosting station.cz je na…

Jednoho z menších webhosterů Station.cz koupila webhostingová společnost Gransy s.r.o. a tím získala dalších 5000 klientů. Firmy již dříve spolupracovaly, Gransy dodávala pro Station.cz služby správy domén. Cena transakce nebyla oznámena. Zdroj: TZ.

Pokračujeme v dosavadním trendu rozšiřování našeho portfolia a věřím, že akvizice projektů station.cz a e-domena.cz umožní dalším zákazníkům nabídnout široké spektrum našich služeb, kterými rozšíříme stávající nabídku. Webhosting station.cz je na trhu již od roku 2006 a věřím, že mnohaleté zkušenosti, které v oblasti provozu hostingových služeb máme, umožní další progresivní růst a přivede další spokojené zákazníky. S dosavadním provozovatelem, společností universe centrum s.r.o. dlouhodobě spolupracujeme a samozřejmostí je i spolupráce na bezproblémovém převzetí provozu služeb, od zázemí po zákaznickou podporu, řekl Jan Horák, ředitel společnosti Gransy s.r.o.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor byl v letech 2008 – 2012 šéfredaktorem serveru Lupa.cz. Stál u zrodu řady projektů. Je spoluzakladatelem Energomonitoru, v CZ.NIC vedl projekt Turris. Je předsedou místní organizace Pirátské strany v Brandýse – Staré Boleslav.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).