Hlavní navigace

Grisoft představil bezpečnostní řešení pro malé firmy

14. 3. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Známá česká softwarová společnost Grisoft představila nová bezpečnostní řešení pro malé a střední firmy. Jde o produkty AVG Internet Security SBS Edition a AVG Anti-Malware SBS Edition. Obě řešení nabízejí uživatelům vzdálenou správu AVGADMIN. Malé a střední firmy potřebují bezpečnostní systém, který pracuje jak na úrovni ochrany stanic, tak i na úrovni ochrany serveru. Tyto firmy většinou nemají interního specialistu na bezpečnost dat, proto instalace a další fungování systému, včetně…

Známá česká softwarová společnost Grisoft představila nová bezpečnostní řešení pro malé a střední firmy. Jde o produkty AVG Internet Security SBS Edition a AVG Anti-Malware SBS Edition. Obě řešení nabízejí uživatelům vzdálenou správu AVGADMIN.

Malé a střední firmy potřebují bezpečnostní systém, který pracuje jak na úrovni ochrany stanic, tak i na úrovni ochrany serveru. Tyto firmy většinou nemají interního specialistu na bezpečnost dat, proto instalace a další fungování systému, včetně aktualizací, probíhá naprosto automaticky. Zákazníkům tak přinášíme nejen spolehlivou ochranu, ale také časové a finanční úspory, říká Karel Obluk, jednatel a technický ředitel Grisoftu.

AVG Anti-Malware SBS Edition přináší antivir, antispyware a firewall. AVG Internet Security SBS Edition navíc obsahuje i ochranu před spamem. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.