Hlavní navigace

GTS Novera zvýší datové limity u ADSL služeb (doplněno)

Martin Vyleťal

Telekomunikační operátor GTS Novera na dnešní tiskové konferenci oznámil navýšení datových limitů u všech ADSL tarifů ze svého portfolia. Bude se tedy jednat jak o služby nabízené prostřednictvím zpřístupnění místní smyčky (LLU), tak o služby na platformě O2. Podle ředitele komerční divize pana Tomáše Budníka budou datové limity změněny k 1. prosinci a budou se týkat všech zákazníků. S novými datovými limity, které budou u některých tarifů až čtyřnásobně vyšší než dosud, mohou počítat i…

Telekomunikační operátor GTS Novera na dnešní tiskové konferenci oznámil navýšení datových limitů u všech ADSL tarifů ze svého portfolia. Bude se tedy jednat jak o služby nabízené prostřednictvím zpřístupnění místní smyčky (LLU), tak o služby na platformě O2.

Podle ředitele komerční divize pana Tomáše Budníka budou datové limity změněny k 1. prosinci a budou se týkat všech zákazníků. S novými datovými limity, které budou u některých tarifů až čtyřnásobně vyšší než dosud, mohou počítat i zákazníci bývalého Contectelu či Nextry.

Doplněno 30.11.2006, 16:58, Martin Vyleťal Konkrétní hodnoty nových datových limitů naleznete v tiskové zprávě.

Našli jste v článku chybu?
26. 3. 2008 10:43
Vyšta (neregistrovaný)
Zdravim,já sem taky u Nové Éry a tenhle měsíc poprvé přečerpávam účet a to je ještě skoro týden do konce. Prosimtě kolik dělá ten příplatek a za jak velký přetažení?? Já mam ten nejpomalejší net co nabízí. Nebo nevíte někdo jinej?? Moc dík!
1. 12. 2006 0:10
eM (neregistrovaný)
A víte že asi jo? Teď koukám do té jejich tiskové zprávy... oni mi snad vážně hodlají přidat jen ušmudlané dva gigabajty... :-/ Nemluvě o tom, že podle údajů v administračním modulu mám na prosinec stále jen 10 GB. :-)