Hlavní navigace

Hanuš Hanslík končí ve funkci šéfredaktora tn.cz, nahradí ho Jiří Sládek

Novým šéfredaktorem zpravodajského serveru tn.cz, který provozuje televize Nova, se stane Jiří Sládek, který dosud odpovídal za ženské portály Novy Krásná.cz a Doma.cz. Podle zpravodajského serveru iHNed.cz vystřídá Hanuše Hanslíka, který tn.cz vedl od ledna 2009. Sládek se do tn.cz v podstatě vrátí, působil v něm jako šéfeditor v době, kdy internetové zpravodajství Novy vedl současný šéf ČT 24 Zdeněk Šámal.

K TÉMATU: Nova se pouští do erotiky s pánským internetovým magazínem RedNews

Hanslík působil na Nově ještě v 90. letech, kdy televize sídlila v Měšťanské besedě v centru Prahy. Po rozchodu tehdejšího generálního ředitele Novy Vladimíra Železného s americkým investorem, mediální společností CME, zůstal zaměstnancem servisní organizace ČNTS, kterou ovládala CME. V roce 2008 pomáhal se startem soukromé zpravodajské televize Z1, kterou vedl jeho bývalý kolega z Novy Martin Mrnka.

Po Mrnkově odchodu ze Z1 přešel Hanslík zpět do Novy šéfovat právě tn.cz. V mezidobí mezi prvním odchodem Novy a nástupem do Z1 pracoval také jako píšící novinář v deníku Mladá fronta Dnes, kde také vedl jeho pražskou přílohu.

Našli jste v článku chybu?