Hlavní navigace

HBO Comedy v sítích UPC pouze digitálně. V analogu nebude

17. 9. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
17. 9. 2007

Předplatitelé kabelové společnosti UPC, kteří přijímají prémiové filmové kanály HBO a HBO 2, by měli od soboty 15. září zdarma přijímat také nový česky dabovaný program HBO Comedy. Dočkali se ho ale pouze ti diváci, kteří přijímají kabelovou televizi od UPC digitálně. Do analogové nabídky totiž UPC nový prémiový kanál nezařadí.

Tipy C

HBO Comedy je součástí digitálních kabelových balíčků HBO, SuperFilm a také kompletní nabídky Supreme se všemi programy šířenými v digitální nabídce UPC. Společnost UPC zatím neplánuje, že HBO Comedy nabídne zákazníkům analogové kabelové televize a to z kapacitních důvodů. Stejně tak tatím neplánuje zařazení tohoto televizního kanálu do nabídky UPC Direct, sdělil mluvčí UPC František Malina s tím, že o zařazení do satelitního UPC Direct společnost stále jedná.

Nový prémiový kanál nyní mohou výjimečně sledovat všichni diváci digitální kabelové televize od UPC. Operátor dočasně zařadil HBO Comedy na pozici svého promo kanálu, aby se s ním mohli seznámit i zákazníci, kteří nemají předplacené HBO. Premiéry z HBO Comedy v krátkém časovém odstupu objeví také na HBO a HBO 2, takže na své si přijdou i zákazníci analogové kabelové televize, slibuje mluvčí UPC.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).