Hlavní navigace

HBO dotočilo v sobotu původní seriál Terapie s Karlem Rodenem

21. 2. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
21. 2. 2011

UVNITŘ FOTO Seriál Terapie o rozporuplném psychologovi a jeho svérázných pacientech, kde se v hlavní roli představí herec Karel Roden, dotočila v sobotu společnost HBO Česká republika, provozovatel stejnojmenného filmového televizního kanálu. Seriál bude rozčleněný do 45 epizod a jeho natáčení si vyžádalo 95 dnů. Roden se nechal slyšet, že šlo o nejdelší natáčení v jeho kariéře.

K TÉMATU: Vzniká první český seriál pod taktovkou HBO s Karlem Rodenem

ICTZ23

Klienty, kteří terapeuta pravidelně navštěvují, zosobnili Táňa Pauhofová, Lukáš Hejlík, Michaela Doubravová, Anna Geislerová a Martin Hofmann, prozradila novinářům marketingová manažerka stanice Pavla Brožková. Rodenovou kolegyní v seriálu pak bude Kamila Magálová. Terapie je českou verzí seriálu, který má za sebou řadu úspěchů – byl ověnčený několika cenami Emmy a mimo jiné také Zlatým glóbem. Režie v tuzemsku se ujal Petr Zelenka, Marek Najbrt a Jaroslav Fuit. Na obrazovce HBO by se měla Terapie objevit letos v říjnu.

V hlavní roli seriálu Terapie se divákům představí herec Karel Roden. (Zdroj: HBO)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.