Hlavní navigace

HBO GO vylepšila aplikaci pro chytré televizory Samsung, nabízí živý stream HBO

11. 9. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Aplikace také pracuje rychleji a nabízí další nové funkce, nové uživatelské prostředí je přehlednější. Změny fungují na všech televizorech Samsung vyrobených od roku 2012.

Nejen videotéku filmů a seriálů, ale také živé vysílání prémiových kanálů HBO nabízí nově aplikace videotéky HBO GO pro chytré televizory značky Samsung. Aplikace přináší přepracované uživatelské prostředí, vyšší rychlost a nové funkce. To vše na televizorech, které byly vyrobeny od roku 2012 do současnosti. Kompletně přepracované uživatelské prostředí aplikace HBO GO v televizorech Samsung nabízí uživatelům nejen větší přehlednost a pohodlnou orientaci, ale také další vylepšení, jako rychlost či stabilitu, přiblížil Pavel Mizera, Content Specialist ve společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

BRANDstorming tip2

K TÉMATU: HBO chystá kompletně novou aplikaci pro chytré televizory

Aplikace bude navíc volně k dispozici jak v letošních modelech Samsung s operačním systémem Tizen, tak i ve starších televizorech vyráběných od roku 2012, ujišťuje Mizera. Samotné využívání aplikace zůstává neměnné – uživatelé se jednoduše přihlásí pomocí nastaveného televizního PINu umístěného v sekci Nastavení svého HBO GO účtu. Naopak nepřihlášení uživatelé si mohou libovolně přehrávat trailery a veškerý obsah umístěný v sekci „Bez registrace“. HBO si spolupráci se Samsungem, který je nejprodávanější značkou televizorů na českém trhu, pochvaluje. Vede k dalšímu zkvalitnění a vyššímu uživatelskému komfortu při sledování špičkového televizního obsahu, což nám všem dělá radost. Věříme, že i diváci, kteří si umí vybrat kvalitu jak v oblasti hardwaru, tak i co do úrovně sledovaných pořadů, tento krok ocení, prohlásil Country Manager HBO Europe Daniel Klička.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).