Hlavní navigace

HBO odmítá prozradit, zda-li chystá speciální verzi AXN pro ČR

9. 3. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
9. 3. 2010

Společnost HBO Česká republika odmítá prozradit, zdali připravuje speciální verzi kanálu AXN pro tuzemský trh. Na přímý dotaz serveru DigiZone.cz její generální ředitel Ondřej Zach odpověděl, že se nebude k věci vyjadřovat. V současné době vám k tomu nemohu poskytnout žádné informace, uvedl Zach. Pod společnost HBO ČR patří kanály pod hlavičkou HBO, Cinemax a právě AXN.

Česká verze AXN se objevila na satelitu Eurobird 16A na pozici 16 st. východně minulý týden, a to právě na distribuční frekvenci tohoto kanálu pod označením AXN Czech, AXN Czech-Cze a AXN Czech-Eng. Jelikož je však signál kódován kryptovacím systémem Power VU, satelitní diváci mohou pouze hádat, co je obsahem jeho vysílání. V České republice a na Slovensku jsou v současné době dostupné dvě verze tohoto programu – AXN Central Europe a AXN Romania. Obě obsahují českou audio stopu.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.