Hlavní navigace

HBO spustilo kromě nového vizuálu i kompletně přepracovaný web

11. 10. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ NÁHLED „Chtěli jsme znovu zdůraznit, že náš program je tím, co z HBO činí přední světovou společnost v oboru,“ řekl viceprezident regionálního marketingu HBO Europe Eric Council.

Nejen nový vizuál, na který už server DigiZone.cz upozornil před několika dny, ale také zcela předělané webové stránky, představila společnost HBO Europe, provozovatel prémiových filmových kanálů HBOČeské republice a na Slovensku. Chtěli jsme znovu zdůraznit, že náš program je tím, co z HBO činí přední světovou společnost v oboru, uvedl při této příležitosti viceprezident regionálního marketingu HBO Europe Eric Council. Nový design je uživatelsky komfortnější s čistší grafikou. Vytvořilo ho Oddělení pro digitální média HBO Europe.

MMF24

K TÉMATU: Prémiové stanice HBO přešly kompletně na nový grafický vizuál

Skutečnou výzvou pro novou vizuální podobu vysílání je požadavek, aby soubor všech prvků fungoval jako celek, a aby celkový vzhled a atmosféra vysílání připomínaly to, co značka symbolizuje. Někdy to znamená ustoupit o krok zpátky, aby do popředí vystoupil náš obsah, skutečné jádro toho, co znamená HBO. Domníváme se, že rám by neměl být důležitější než obraz, ale měl by jej doplňovat. A našeho cíle jsme úspěšně dosáhli, dodal Council. HBO kromě stejnojmenných filmových kanálů provozuje také stanice Cinemax a videotéky HBO GO a HBO OD.

Nová podoba webových stránek filmového kanálu HBO
Autor: repro foto hbo.cz

Nová podoba webových stránek filmového kanálu HBO

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).