Hlavní navigace

HBO spustilo kromě nového vizuálu i kompletně přepracovaný web

Lukáš Polák

UVNITŘ NÁHLED „Chtěli jsme znovu zdůraznit, že náš program je tím, co z HBO činí přední světovou společnost v oboru,“ řekl viceprezident regionálního marketingu HBO Europe Eric Council.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Nejen nový vizuál, na který už server DigiZone.cz upozornil před několika dny, ale také zcela předělané webové stránky, představila společnost HBO Europe, provozovatel prémiových filmových kanálů HBOČeské republice a na Slovensku. Chtěli jsme znovu zdůraznit, že náš program je tím, co z HBO činí přední světovou společnost v oboru, uvedl při této příležitosti viceprezident regionálního marketingu HBO Europe Eric Council. Nový design je uživatelsky komfortnější s čistší grafikou. Vytvořilo ho Oddělení pro digitální média HBO Europe.

BRAND Vasky

K TÉMATU: Prémiové stanice HBO přešly kompletně na nový grafický vizuál

Skutečnou výzvou pro novou vizuální podobu vysílání je požadavek, aby soubor všech prvků fungoval jako celek, a aby celkový vzhled a atmosféra vysílání připomínaly to, co značka symbolizuje. Někdy to znamená ustoupit o krok zpátky, aby do popředí vystoupil náš obsah, skutečné jádro toho, co znamená HBO. Domníváme se, že rám by neměl být důležitější než obraz, ale měl by jej doplňovat. A našeho cíle jsme úspěšně dosáhli, dodal Council. HBO kromě stejnojmenných filmových kanálů provozuje také stanice Cinemax a videotéky HBO GO a HBO OD.

Nová podoba webových stránek filmového kanálu HBO
Autor: repro foto hbo.cz

Nová podoba webových stránek filmového kanálu HBO