Hlavní navigace

HBO u nás spustilo novou službu HBO Connect. Diváky láká k počítačům a internetu

13. 12. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO HBO chce diváky zapojit více do děje a nabídnout jim během vysílání na webu doplňkové informace. Nabídne jim i možnost debatovat na Facebooku a Twitteru.

Služba HBO Connect je od tohoto týdne dostupná také v České republice a na Slovensku. O co jde? Stanice slibuje, že HBO Connect zprostředkuje dosud netušenou interakci s právě probíhajícím vysíláním. HBO chce touto službou donutit své diváky k tomu, aby během vybraných pořadů, jako například Impérium: Mafie v Atlantic City, Pravá krev nebo Hra o trůny, usedly k počítači nebo zařízení připojenému k internetu a získali bonusové informace, případně diskutovali na sociálních sítích.

ebf - tip do článku - debata

ČTĚTE TAKÉ: Třídílné drama Hořící keř o Janu Palachovi odvysílá HBO v premiéře od 27. ledna

Sdílejte vaše dojmy, diskutujte s ostatními diváky, získejte přístup k exkluzivním materiálům, a to přímo během vysílání pořadu, láká HBO na svou novou službu HBO Connect, která je přístupná prostřednictvím adresy: http://www.hbo.cz/connect. Seznam pořadů, během nichž bude služba aktivní, mohou najít zájemci na webu HBO. Divák může využít například také smajlíků, které mohou vyjádřit jeho aktuální náladu související s vysílaným pořadem. HBO Connect pochopitelně využívá i interakce se sociálními sítěmi, jako jsou Facebook a Twitter.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).