Hlavní navigace

HBO uvolnilo do své on-line videotéky zdarma první díl třetí série Mafie v Atlantic City

9. 10. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTO Videotéku HBO GO si může nyní po dobu jednoho týdne vyzkoušet úplně každý, dokonce i ten divák, který není vůbec předplatitelem prémiového kanálu HBO.

Česko-slovenská verze prémiového kanálu HBO pravděpodobně vůbec poprvé uvolnila do své videotéky titul, který je dostupný i těm divákům, jež nejsou vůbec zákazníky některého z kabelových nebo satelitních operátorů. Společnost HBO České republika umístila na videoportál HBO GO první díl třetí série svého úspěšného seriálu Impérium: Mafie v Atlantic City. Stalo se tak při příležitosti premiéry této řady na obrazovce kanálu HBO a HBO HD.

BRANDstorming tip2

První díl třetí série seriálu Impérium: Mafie v Atlantic City je možné si může pustit kdokoliv zdarma on-line po dobu jednoho týdne.
Autor: repro foto HBO GO

První díl třetí řady seriálu Impérium: Mafie v Atlantic City si může pustit kdokoliv zdarma on-line po dobu jednoho týdne.

ČTĚTE TAKÉ: Říjen na HBO: Mafie v Atlantic City III, Pravá krev V, Pařba v Bangkoku a Super 8

Třetí řada seriálu navazuje 16 měsíců po skončení předchozí řady oslavou Nového Roku 1923. Bouřlivá dvacátá léta začala, a ačkoli ekonomika je na vzestupu, alkohol se stal vzácností a soupeření je nelítostné a gangesterské násilí nezná mezí. Nuckyho manželství s Margaret se ukázal jakotakový malý podvod, jelikož novomanželka nechala převést většinu jeho majetku do vlastnictví církve. Nucky nyní čelí nové konkurenci v podobě Gypa Rosettiho, který strategicky staví stanici mezi New Yorkem a Atlantic City, ve snaze Nuckyho odříznout a přebrat jeho zakázky.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).