Hlavní navigace

HBO věnuje startu původního seriálu Terapie s Rodenem mimořádný prostor

6. 9. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
6. 9. 2011

Terapii, která je vůbec prvním seriálem v produkci česko-slovenské verze filmového kanálu HBO, uvidí diváci už příští měsíc. Provozovatel programu bude jeho nástupu věnovat mimořádný prostor. Kromě samotné Terapie uvidí zájemci také dva formáty, které budou informovat o zákulisí natáčení. Diváci se mohou těšit také na to, že se dozvědí, co na ně v seriálu čeká.

K TÉMATU: HBO dotočilo v sobotu původní seriál Terapie s Karlem Rodenem

Do zákulisí natáčení se budou moci diváci podívat poprvé v pátek 7. října od 15:50, kdy je připraveno takzvané Making of Terapie. Dokument z natáčení režírovala Ilona Francková. První díl pětačtyřicetidílné Terapie bude uveden v neděli 9. října od 20 hodin, kdy HBO tradičně nasazuje své největší premiérové taháky. Dokument Terapie: co nás čeká je připraven o půl hodiny později, na 20:30. V hlavní roli původního seriálu HBO se představí charismatický Karel Roden.

ČTĚTE TAKÉ: Zářijové novinky na HBO: Salt, Resident Evil 4, Shrek 4 a další původní seriál

KL23 hlasovani

Terapie se nebude vysílat jednou za týden, ale častěji. Další díly jsou naplánovány na 11., 12., 13., 14. října a tak dále. Terapie je přichystána na každý všední den, tedy s výjimkou soboty a neděle, od 20 hodin. HBO popisuje seriál v programových plánech jako výjimečné dílo pro svou psychologickou hloubku, propracovanost postav i neobvyklý děj. Ten se v podstatě celý odehrává právě v pracovně psychologa Marka Pošty, kterého hraje Karel Roden. Sekundovat mu budou Tatiana Pauhofová a Lukáš Hejlík. HBO Česká republika chystá podle ekonomického deníku E15 při příležitosti jeho uvedení také masivní reklamní kampaň.

S dalšími říjnovými novinkami, tedy včetně pokračování seriálu Imperium: Mafie v Atlantic City, vás server DigiZone.cz seznámí v průběhu následujícíh několika dní.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).