Hlavní navigace

HBO vysílá druhou řadu seriálu Newsroom, první díl je opět zdarma na HBO GO

16. 7. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Na obrazovce stanice HBO mohou diváci vidět Newsroom s týdenní periodicitou, a to každé pondělí po 22. hodině. Prémiový kanál nabízí vždy dva díly tohoto seriálu za sebou.

Pří příležitosti premiéry druhé řady seriálu Newsroom v České republice a na Slovensku se rozhodl provozovatel stanice HBO uvolnit její první díl opět volně do své on-line videotéky HBO GO. „Ochutnat“ z tvorby tohoto prémiového filmového kanálu tak nyní mohou nejen jeho zákazníci, ale i zájemci, kteří například placenou televizi vůbec nemají. Nedávno nabídla stejným způsobem společnost HBO Česká republika takto i seriál True Blood – Pravá krev (konkrétně první díl šesté řady) a v minulosti i první díl původní trilogie Hořící keř.

ICTZ23

ČTĚTE TAKÉ: První díl šesté série seriálu True Blood zdarma ve videotéce HBO GO

HBO uvádí nový dramatický seriál, jehož autorem je Aaron Sorkin (Sociální síť). Inteligentní, aktuální, vtipný a zábavný Newsroom nahlíží do zákulisí fiktivní zpravodajské televizní stanice ACN Network. Soustřeďuje pozornost na život před i za kamerou jejího sarkastického moderátora (Jeff Daniels), nové vedoucí produkce (Emily Mortimerová), ostatních zaměstnanců (…) a jejich šéfa (Sam Waterston), píše na svém webu česko-slovenská verze HBO, která je dostupná prostřednictvím nabídek kabelových, IPTVsatelitních operátorů.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.