Hlavní navigace

HD formát u kanálů Film+ nebo Fishing and Hunting? Termín zatím není stanoven

Prioritou IKO Kabel je v současné době především úspěšné uvedení programu Comedy Central Extra na český a slovenský trh. V příštím roce chce společnost spustit kanál věnovaný sportu.
Lukáš Polák
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Společnost IKO Kabel, která je v České republice a na Slovensku provozovatelem tematických stanic Film+ a Fishing and Hunting, prozatím nemá stanovený termín, kdy by některá z jejích stanic mohla začít vysílat ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV). Serveru DigiZone.cz to řekla šéfka českého zastoupení společnosti Erika Luzsicza. Oba programy bychom mohli spustit v HD kvalitě, ale v tuto chvíli to pro nás není priorita, uvedla Luzsicza.

MM_influenceri Pavelcova

Z ARCHIVU: Kanál Film+ ve 3D? Zatím to nebude tak horké

Společnost IKO Kabel bohužel nenasadí v nejbližší době ani širokoúhlý formát u obou programů. Stejně jako s HD vysíláním s ním časem počítá, ale přesný termín není stanoven. Připomeňme, že IKO už před dvěma lety v tiskových zprávách zdůrazňovalo, že se na HD formát připravuje a hovořilo dokonce už i o 3D. Mezi priority společnosti ale patří v tuto chvíli uvedení kanálu Comedy Central Extra na český a slovenský trh, v příštím roce by se pak měli diváci dočkat programu se sportovní tematikou.