Hlavní navigace

Helena Šulcová se vrátila do Radiožurnálu, po dvou letech studií v Německu

Jan Potůček

Moderátorka, která před odchodem na stáž do Bonnu působila i v ranním vysílání České televize, uvádí večerní pořad Radiožurnálu Stalo se dnes.

Doba čtení: 1 minuta

Po dvouleté studijní pauze v Německu se vrátila do Českého rozhlasu 1– Radiožurnálu moderátorka Helena Šulcová. Ve středu poprvé moderovala pořad Stalo se dnes, jehož hostem byl tajemník prezidenta republiky Ladislav Jakl. Šulcová odešla z Radiožurnálu a ranního Studia 6 v České televizi v srpnu 2010, od září téhož roku nastoupila studijní pobyt v Bonnu a Kolině nad Rýnem.

Z ARCHIVU: Helena Šulcová končí na Radiožurnálu i v České televizi. Odchází do Bonnu

Z Radiožurnálu je mimořádně moderní a dynamické rádio. Z moderování Stalo se dnes mám velkou radost. Je to prestižní pořad, který od 21:00 shrnuje události uplynulého dne se zajímavými hosty. Naladit by si jej měl každý, kdo se zajímá o dění u nás a v zahraničí. Včera jsem moderovala v Radiožurnálu po dvou a půl letech, ale měla jsem pocit, jako bych vůbec nebyla pryč ani den, uvedla pro server DigiZone.cz sama Šulcová. Ke svým dalším případným aktivitám se odmítla vyjádřit.

KL2018 Tip nominace

ČTĚTE TAKÉ: ČRo 1 – Radiožurnál slaví dvacetiny. Po pěti letech dostal nový zvukový obal

V Českém rozhlase působila Šulcová od roku 1999, nejprve jako redaktorka pražského regionálního studia Regina a poté v domácí redakci ČRo 1 – Radiožurnálu a zpravodajském Rádiu Česko. Od října 2005 pracovala jako parlamentní zpravodajka televize Prima a od prosince 2007 moderovala Pressklub na Frekvenci 1. Ve stejnou dobu začala moderovat ranní Studio 6 v České televizi. V Německu se Šulcová kromě studií věnovala také komerčnímu dabingu, přispívala jako reportérka do Frekvence 1 a občas i do Lidových novin.

Našli jste v článku chybu?