Hlavní navigace

Help Film chce spustit po Filmboxu další kanály

12. 3. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
12. 3. 2009

Provozovatel kanálů Filmbox, Filmbox Extra, Filmbox HD a Nostalgia, společnost Help Film, ještě nespustila dosud programy, na které ji Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) udělila loni licenci, a už získala u stejného regulačního orgánu povolení na provozování dalších. Informovala o tom agentura ČTK s odvoláním na předsedu rady Václava Žáka. Konkrétně jde o kanály Action Box a Lady Box.

ROZHOVOR: Ivan Hronec: Televizi potká to, co tisk – žánrově se rozvrství

MM socky3

Pokud zůstaly plány společnosti Help Film beze změny, platí to, co napsal loni v listopadu server Broadband TV News. Action Box by měl být zaměřený na muže a Lady Box na ženy. Je však vidět, že firma má s jejich spuštěním zpoždění, protože podle tehdejší informace bylo jejich spuštění plánováno na první kvartál letošního roku. Na svůj start čekají v tuto chvíli ještě programy Revolution TV, Nostalgia Musica TV a Filmbox Family. První jmenovaný přitom musí zahájit vysílání ještě do konce července nebo o licenci přijde.

O DALŠÍCH PROJEKTECH HELP FILMU:
Provozovatel Filmboxů a Nostalgie chce spustit další kanály
RRTV udělila satelitní licenci kanálu Filmbox Family
Majitel Nostalgie má licenci na česko-slovenský retro hudební kanál
Nová hudební televize Help Filmu získala licenci od RRTV
Kanál Erox pro dospělé nedostal licenci

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.