Hlavní navigace

Hlasujte o nový design Lupy!

13. 7. 2005
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Designérská soutěž o vzhled nové Lupy přilákala překvapivý počet účastníků. Ti z nich, kteří nám do uzávěrky soutěže zaslali svoje grafické návrhy, se nyní utkají o vaši přízeň v přímém hlasovacím souboji. Vyberte svého vítěze a ovlivněte, jak bude vaše nová Lupa vypadat!

Téměř přesně před měsícem jsme oznámili, že design nové Lupy, kterou čeká spuštění ještě tento rok, svěříme do značné míry právě vám, našim věrným čtenářům. Šanci získat odměnu 20.000 korun a cennou referenci za návrh designu renomovaného serveru dostala jak designérská studia, tak nadaní jednotlivci. Správně jsme tušili, že se mezi vámi nachází dost kreativních skupin i jedinců, ochotných podílet se na vývoji nové verze vašeho oblíbeného serveru o českém Internetu.

Přesto nás však zájem z vaší strany mile překvapil. Do poslední chvíle (ještě dva dny před uzávěrkou!) se přihlašovali další a další zájemci o účast, takže jejich konečný počet dosáhl téměř sedmdesáti. Ne každému se samozřejmě podařilo do uzávěrky soutěže svůj návrh vytvořit, ovšem i tak budete mít z čeho vybírat. Někteří soutěžící dokonce zaslali návrhů více, s čímž ani původní pravidla nepočítala. V takovém případě jsme museli z více příspěvků vybrat jeden, jinak by byli ostatní účastníci znevýhodněni. Ne každému se také podařilo zcela dodržet podrobné zadání, avšak do hlasování jsme takové návrhy zahrnuli také. Při konečném rozhodování mezi více nárhy však dáme přednost tomu, který se zadání přiblíží nejvíce.

Pokud vás při hlasování napadne u některého návrhu jakákoli poznámka, nápad na vylepšení, či nám prostě budete chtít poslat svůj podrobnější komentář, můžete tak učinit e-mailem na adresu design@lupa.cz. Vítěze, kterého vybereme i na základě vašeho hlasování a názorů, vyhlásíme 1. srpna 2005.

Content tip EARLY

Hlasovat pro návrhy můžete až do 27. července na adrese /design.php3.

Předem děkujeme za spolupráci a přejeme vám hodně zábavy při hlasování!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).