Hlavní navigace

Hledáme nejdementnější televizní reklamu: volume 4

26. 8. 2011
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

 Autor: 115393
A je tu čtvrté, poslední semifinálové kolo naší ankety o aktuálně nejdementnější reklamu na českých televizních obrazovkách. Těší nás váš zájem hlasovat, ale i nominovat svoje tipy. Ode dneška do příštího čtvrtka máte poslední šanci vybrat jednoho ze čtyř finalistů, z nichž vzejde definitivní vítěz naší anti-ankety. Za týden už budete moci vybírat pouze mezi čtyřmi vítězi jednotlivých týdenních kol, která probíhala po celý srpen vždy od pátku do následujícího čtvrtka. Další tipy nám proto už neposílejte, do finálového kola postoupí reklamy, o kterých jste už hlasovali.

Jak hlasovat o nejdementnější reklamě?

Je to jednoduché. V tomto článku si můžete prohlédnout pět reklamních spotů, z nichž vybíráme ten opravdu nejhorší. Tipy na tyto reklamy zaslali redakci DigiZone.cz sami čtenáři. Podmínkou bylo poskytnutí odkazu na volně přístupný videozáznam těchto reklam na internetu (buď na YouTube, Vimeo, nebo jiných videoserverech, které umožňují vkládat videa do článků). Přímo pod článkem najdete anketu, v níž můžete dát svůj hlas té reklamě z následujících pěti, která je podle vás absolutně nejhorší. Výsledky hlasování se zobrazují průběžně, takže neustále budete vědět, jak si který reklamní spot vede.

Hlasování v týdenní anketě bude uzavřeno příští čtvrtek 1. září o půlnoci. V pátek 2. září zveřejníme článek s vítězi všech čtyř semifinálových kol, která proběhla v srpnu, z nichž budete moci vybrat definitivního vítěze – nejdementnější televizní reklamu současnosti. Nezasílejte nám proto už žádné další tipy na dementní reklamy, dnešním dnem čtenářské nominace končí a už se pouze hlasuje. Do příštího čtvrtka o následujících pěti reklamách, od příštího pátku pak o definitivním vítězi.

Reklama Pedigree 200

Jak dopadlo hlasování z minulého týdne?

V třetí várce dementních televizních reklam jste jednoznačně vybrali za dalšího finalistu spot na psí granule Pedigree, po nichž pes Bruno dělá „pevná hovínka“. Z celkového počtu 1200 hlasů jich získal 55 procent. Na druhém místě, s 15 procenty hlasů, skončila reklama na sušenky BeBe Dobré ráno. Bronzová příčka patří reklamě na křupky Crispers (13 procent hlasů). Následovala reklama na číselnou loterii Tip6ka s Leošem Marešem (získala 12 procent hlasů) a nejméně dementní se vám zdála reklama s keckami na Mácháči od Vodafonu, při kterou hlasovalo pět procent respondentů. Hlasování není zastaveno, ale nové hlasy pro tyto reklamy už nebudou do konečného výsledku ankety započteny.

Activia – normální není cítit se jako balón

Výrobce nápojů Activia přesvědčuje ženy v nejlepších letech, že není normální cítit se jako balón. Koho to do háje zajímá?! Je to děs, za prvé strašný, jak je na to napajčovanej ten českej dabing, a taky… Marná sláva, na ty ženský se nedá ani koukat, píše čtenář, který nominoval tuto reklamu. K dispozici bohužel není česká, ale pouze polská verze, takže „napajčovanej“ dabing porovnat nemůžeme.

Hornbach – … a pak se objevil ten velký ořech

Společnost Hornbach si zakládá na vtipnosti svých reklamních spotů, tentokrát se ale nevyhnula nominaci do ankety o nejdementnější spot. Je to prodloužená verze toho, co jde v televizi, ale na dementnosti jí to moc neubírá. Od Hornbachu jsem zatím nepochopila jediný spot. Vnitřní svět jejich kreativců mě děsí. Třeba ten řvoucí chlápek s kladivem… Nechápu, napsala nám čtenářka, co tento spot navrhla.

Rexona – ale já se sprchuji každý den!

Pojďme si udělat takový malý test s Jitkou Čvančarovou. Po koupeli si pod jedno podpaží aplikujte deodorant Rexona a pod druhé „běžný“ deodorant. Ráno si obě podpaží očichejte a poté pošlete hlas této reklamě.

MM AI

Vodafone – Růžo, kde jsi? Bude pršet, cejtim to v noze

To zase bude dětí… Reklama od Vodafonu „Kdo si nevolá, je houby rodina“ navazuje na úspěšné kecky, které byly v naší anketě nominovány minulý týden a které jste považovali spíše za povedené.

Head & Shoulders – Saša chce udělat první dojem

Saša v reklamním spotu má pouze tři sekundy na to, aby udělal první dojem, a tak střídá účesy a přítelkyně jako ponožky. A k tomu se neskutečně kření.

Nejdementnější reklamou tohoto týdne je:

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).