Hlavní navigace

Hobby weby propagující řetězec Hornbach bude regulovat vysílací rada

12. 1. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Síť obchodů pro kutily a zahrádkáře je uvedena také jako jeden z partnerů stránek, dále jde o společnosti Wild Stone Trading, Beton Brož a Inventive Studio.

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) na svém posledním zasedání zapsala servery Pellmelltv.czTV-Hobby jako poskytovatele audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání. Vyplývá to z jejího pátečního zápisu. Oba servery spojuje jejich provozovatel, společnost Falcon Media Broadcast. Jednatelkou společnosti je podle obchodního rejstříku Lenka Kořenářová, která zároveň ve firmě figuruje jako marketingová ředitelka, technickým ředitelem a zástupcem šéfredaktora Jiří Bažant. Ten je spolu z výše zmíněnou kolegyní jedním ze dvou společníků – oba vložily do firmy 100 tisíc korun. Základní kapitál společnosti je tedy 200 tisíc korun.

KL22 hlasovani

ČTĚTE TAKÉ: Tesco spustilo vlastní on-line videopůjčovnu, láká především na pohádku Tři bratři

Oba weby nápadně propagují řetězec pro kutily a zahrádkáře Hornbach. Reklama na něj je umístěna po obou stranách zmíněných portálů. Spustili jsme pro Vás na internetu nový portál Pellmelltv. Je to nejrychleji se rozvíjející moderní masové médium s velikými komunikačními možnostmi, představuje svůj projekt Falcon Media Broadcast, která předpokládá, že bude cílit především na návštěvníky starší 25 let, jimž chce nabídnout propojení na sociální sítě včetně YouTube. Portál TV-Hobby pak má být určen především kutilům. Jeho popis je jinak totožný s webem Pellmelltv. V současné době eviduje vysílací rada téměř 150 poskytovatelů těchto služeb.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.