Hlavní navigace

Hokejová extraliga míří také na Novu Sport

10. 9. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
10. 9. 2009

Vybraná utkání české hokejové extraligy se objeví také na stanici Nova Sport. Informuje o tom dnešní vydání deníku Právo. Tuto informaci listu potvrdila ředitelka agentury BPA Jana Obermajerová. Právě tato společnost vlastní na přenosy vysílací práva. Intenzívní jednání s Novou se blíží domluvě. Právo první volby zápasu ale zůstane jednoznačně České televizi, přesto se snažíme divákům u obrazovek nabídnout co nejširší spektrum přenosů, uvedla Obermajerová.

KL22 hlasovani

ČTĚTE TAKÉ: Marek Kindernay: NHL ztrácí prioritu, sázíme na jiné taháky

Nova Sport by měla vysílat vždy čtvrteční přenos, který je obvyklý pro domácí klub. Možnost zařazení přenosů z hokejové extraligy potvrdil už koncem srpna serveru DigiZone.cz ředitel stanice Marek Kindernay. Televize však hodlá v nadcházející sezoně výrazně posílit vysílání na internetu. Plánuje nabízet minimálně jeden bezplatný sportovní přenos denně pro české i slovenské diváky. Naším cílem je, aby i na internetu měl divák možnost sledovat každý den nějaký přenos, uvedl Kindernay pro DigiZone.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.