Hlavní navigace

Hokejovou extraligu na Sportu 1 komentují bývalé hlasy z STV

12. 3. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
12. 3. 2012

Bývalý komentátoři slovenské veřejnoprávní televize STV se na kabelovém a satelitním kanálu Sport 1 starají o komentování přímých přenosů z tamní hokejové extraligy. Informoval o tom server Mediálne.sk. Jde o Pavola Gašpara a Mateje Hajka společně s Jurajom Kušnírom. Partnery ve studiu jsou pak osobnosti slovenského hokeje, a to jak na pozici expertů, tak i spolukomentátorů.

ČTĚTE TAKÉ: Nova sport zveřejnila rozpis hokejových přenosů na březen. Bude jich 33

V letošní sezóně uvidí fanoušci živě v televizi každý hrací den jeden vybraný zápas z každého soutěžního města během čtvrtfinále a všechny zápasy semifinále a finále, přiblížil Mediálne.sk Jakub Švestka, PR manažer společnosti Chello Central Europe, která Sport TV, tedy Sport 1 i Sport 2, provozuje. Slovenský mediální web připomněl, že tamní nejvyšší hokejová soutěž patří k jednomu z pilířů Sport TV. Nebylo to tak ale vždycky. V minulosti ji divákům nabízela již zmiňovaná STV.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.