Hlavní navigace

Honza Musil novým moderátorem Dobrého rána na ČT 1

4. 6. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
4. 6. 2010

Novou moderátorskou dvojici představí v pondělí 7. června Dobré ráno na prvním programu České televize. Na Kavčí hory se přesouvá dlouholetý moderátor ranního vysílání televize Nova a protagonista několika lifestylových magazínů na Nově i Primě Honza Musil. Moderátorskou dvojici s ním bude tvořit Monika Bridzáková, která v letech 2005 až 2008 uváděla Dobré ráno na ČT s Honzou Součkem.

K TÉMATU: Snídaně s Novou bude mít další tváře, mimo jiné člena Luneticu

CIF23

Budou provázet ranním lifestylovým vysíláním vždy v týdnu vysílaném z brněnského televizního studia, tedy od pondělí do pátku v každém lichém kalendářním týdnu, sdělil mluvčí ČT Ladislav Šticha. Noví moderátoři nahradí dosavadní dvojici Daniel Révai – Jiří Filip. Hned první vysílací den pozvou diváky ke sledování dvouapůlhodinového živého vysílání, jehož hlavním tématem je Dobrý nápad, prozradil Šticha.

Společně se svými hosty představí například novou českou kytaru, naprosto ojedinělou službu, kterou je půjčovna živých koz a chybět nebude povídání o pořadu Televizního studia Brno České televize, ve kterém se to dobrými nápady jen hemží, a tím je Den D, dodal mluvčí ČT. První program České televize vysílá Dobré ráno každý všední den od 6:00 do 8:30 hod.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).