Hlavní navigace

Hudební kanál City TV a dětský E Kids nově na pozici CS Linku a Skylinku

Satelitní pozice 23,5 stupně východně, kterou využívají pro distribuci svých programů tuzemské služby CS Link, Skylink a T-Mobile televize, se dnes rozrostla o dvě nové stanice. V nabídce bulharského operátora Satelitte BG se objevily nově programy City TV a E Kids. Stanice jsou vysílány bez kódování, to znamená, že pro jejich sledování není vyžadována zákaznická karta.

ČTĚTE TAKÉ: Satelitní operátor SES Astra míří také do Bulharska. Signál zachytí i Češi

Zdali se jedná o trvalý stav, nebo budou oba programy časem zakódovány, prozatím zůstává otázkou. Obě televize už jsou šířeny na pozici 15,8 stupně západně, konkurenčním satelitu společnosti Eutelsat, kde jsou šířeny bez kryptování. Kanály jsou před zařazením do nabídky operátora. Nemají ještě svou identifikaci. Místo svého názvu jsou označeny jako No Name. City TV je oblíbenou bulharskou stanicí orientující se především na celosvětovou i tamní taneční scénu, E Kids je pak jakousi nekódovanou variantou kdysi existujícího Fox Kids (později Disney Channel).

Parametry příjmu: Astra 3B (23,5 stupně východně), 12051/V, SR 27500, FEC 5/6, norma DVB-S/QPSK, kódování prozatím žádné (FTA).

Našli jste v článku chybu?