Hlavní navigace

Hudební kanál Planeta HD ukončil nekódovanou distribuci na satelitu Astra 3B

10. 6. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Program si za dobu svojí dvouleté distribuce na pozici Skylinku oblíbili i čeští diváci, především pak muži, a to díky spoře oděným slečnám, které dávaly na odiv své přednosti.

Spolu s dalšími bulharskými programy bylo dnes ukončeno šíření HD verze hudebního kanálu Planeta TV na družici Astra 3B. Tento krok souvisí s koncem satelitní služby Satellite BG, která svůj signál šířila na pozici 23,5 stupně východně. K němu došlo oficiálně 31. května. Právě některé programy Satellite BG do své nabídky přebírala i platforma Skylink. Planeta HD byla prostřednictvím bulharského operátora šířena v nekódované podobě od 18. července 2011, to znamená, že zde vydržela necelé dva roky.

ICTZ23


Repro foto: Planeta HD

Ukázka z vysílání hudebního kanálu Planeta HD

NEPŘEHLÉDNĚTE: Některé programy operátora Skylink budou díky krachu Satellite BG vysílat pouze v SD kvalitě

Planeta TV je na bulharském trhu zaběhnutou značkou mezi hudebními kanály. Poprvé si ji mohli diváci naladit už před 12 lety, tedy v roce 2001. Stanice patří mezi jednu z nejoblíbenějších stanic nejen v Bulharsku, ale na celém Balkánu. Program nabízí typické hudební videoklipy pro tuto oblast s většinou odvážně oděnými slečnami, která zaujmou beze sporu především svým umělým poprsím, muži naopak vystupovali v rolích dobře situovaných partnerů. Stanice nabízela i záznamy koncertů oblíbených bulharských interpretů.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.