Hlavní navigace

Hudební kanály The Box, Kiss, Smash Hits a Kerrang! budou na satelitu trvale nekódované

15. 4. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Satelitní pozice 28.5/28.2 stupňů východně je pro satelitního diváka naprostou samozřejmostí. Družice nabízí bezkonkurenčně nejpestřejší nabídku nekódovaných programů.

Vynikající zpráva pro hudební fanoušky dnes přišla z Velké Británie. Satelitní služba Freesat dnes prostřednictvím svého pravidelného newsletteru potvrdila, že do své nabídky zařazuje čtyři nové hudební kanály. Jde konkrétně o The Box, Kiss, Smash Hits a Kerrang!. Freesat se specializuje právě na programovou nabídku stanic, které vysílají prostřednictvím družice nekódovaně. V jeho nabídce jsou pochopitelně především britské televize BBC, ITV, Channel 4 a Five známé i divákům v Česku.

KL22_nominace

Britská satelitní služba potvrdila zařazení atraktivních hudebních stanic do své nabídky.
Autor: repro foto Freesat Newsletter

Britská satelitní služba potvrdila zařazení atraktivních hudebních stanic do své nabídky.

K TÉMATU: MTV a VH1 mají plnohodnotné nekódované náhradníky. Vy jste si je ještě naladili?

Freesat tak pouze potvrzuje to, co už ví dávno každý satelitní divák, který má k dispozici příjem z více pozic – odbytiště 28.5/28.2 stupňů východně je pro majitele boxů pro příjem z družice naprostou samozřejmostí. Trojice stanic The Box, Kiss a Smash Hits přináší aktuální hity z oblasti pop music, R’n’B a hip hopu, Kerrang! se věnuje tvrdé rockové hudbě. Přidáním těchto hudebních stanic se naše nabídka stává ještě více vzrušující a patří mezi nejrozmanitější vůbec, komentoval tento krok Freesat.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.