Hlavní navigace

Hudební televize Óčko dnes otevře v Praze svůj music club

14. 5. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
14. 5. 2009

Za účasti řady celebrit dnes otevře v Praze hudební televize Óčko svůj music club. Ten bude v pořadí již druhým, provoz toho prvního byl zahájen nedávno v severočeských Teplicích. Na zahajovací party klubu dorazí např. Helena Vondráčková, která ho také slavnostně otevře. Dále zde vystoupí Sámer Issa nebo Martin Kocián (Lunetic). Nebudou chybět ani tváře Óčka – Jakub Kuba a Míra Hejda.

Akci budou moderovat taktéž lidé z hudební televize – Marcela Skřivánková (hitparáda T-Music) a Pan Radu (5. element). Asi největším tahákem celého večera bude nejznámější česká DJka – Lucca. Óčko Music Club má i své internetové stránky, a to na adrese www.ockomusic­club.cz, kde je pak rozcestník na jeho pobočky v Praze a Teplicích a odkaz na web samotného hudebního kanálu. Klub má také svůj profil na komunitním serveru Facebook. Podnik najdete na místě bývalého Hany Bany, později Discoclubu Pácha – ulice 5. května 1640.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).