Hlavní navigace

Přijímač Humax IRHD 5100s pro Skylink konečně s videopůjčovnou Topfun

5. 12. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
5. 12. 2011

Majitelé satelitního přijímače Humax IRHD 5100s, jehož recenze se na DigiZone.cz objevila letos v únoru, se po přibližně tři čtvrtě roce dočkali implementace videopůjčovny Topfun do tohoto boxu. Upozornila na to stejnojmenná firma, která je jejím provozovatelem. Přijímač mohou využívat jak zákazníci satelitní služby Skylink, tak i CS Link. Box je takzvaně Irdeto Ready.

MM socky3

RECENZE: Humax IRHD-5100S: jednotunerový PVR satelitní přijímač, Irdeto ready

Služba Topfun je přístupná s kartou Skylink při připojení přijímače k vysokorychlos­tnímu internetu. Tímto krokem získá více jak 1,5 milionů zákazníků Skylink možnost přístupu k videotéce Topfun, uvedl s nadsázkou Radek Přikryl ze společnosti Topfun Media. Zmiňujeme se o nadsázce, protože 1,5 milionu zákazníků by byl ideální počet. V praxi bude číslo pochopitelně několikanásobně menší. Ve videotéce se od prosince objevily nově tituly SPI International a v horizontu několika týdnů přibudou další od zatím nejmenovaných filmových studií. Topfun taktéž slibuje na rok 2012 start nových služeb.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.