Hlavní navigace

HyperMedia kupuje slevový server KupDnes

Patrick Zandl

Slevový server KupDnes má nového majitele. Je jím společnost HyperMedia, která provozuje také slevový server HyperSlevy.

Slevový server KupDnes patří společnosti Internet Info (mimo jiné i vydavateli Lupa.cz) a patří do skupiny menších slevových serverů kolem dvacáté až čtyřicáté pozice na trhu dle obratu (údaje jsou nepřesné, proto ten „drobný“ rozptyl). 

Cena za odkup nebyla oznámena. HyperMedia hodlá značku KupDnes dále provozovat jako samostatnou, vedle portálu HyperSlevy

„Díky akvizici portálu KupDnes.cz významně posílíme svou pozici na trhu. Našim klientům budeme moci nabízet inzerci na třech slevových serverech mírně odlišného typu, díky tomu již nebudou muset hledat další portály pro oslovení široké cílové skupiny zákazníků,“ uvedl Petr Beneš, výkonný ředitel společnosti HyperMedia, která na českém internetu i v zahraničí provozuje celou řadu úspěšných webů a portálů. „Portál KupDnes.cz budeme aktivně propagovat a vylepšovat. Očekáváme, že na tomto serveru budeme nabízet přes sto slevových akcí měsíčně,“ doplnil Beneš.

Marcom

HyperMedia hodlá portál dále zdokonalovat a postupně rozšiřovat o nové funkce. Pokud se nové funkce osvědčí, budou implementovány i do dalších slevových portálů v produktovém portfoliu společnosti. Začátkem roku 2012 pak projde portál KupDnes.cz rozsáhlejší změnou designu, která přispěje k posílení jeho atraktivity, přehlednosti a snadnějšímu ovládání.     

Zdroj: firemní intranet, tisková zpráva HyperMedia.

Našli jste v článku chybu?
2. 11. 2011 16:40
Klara P. (neregistrovaný)

Mam podobnou zkusenost. Kupdnes padlo do spatnych rukou. Skoda. Nakupuju tam rada. U Slevomatu jsem si toho nevsimla, mozna mam stesti. :o) ...A jak pise lopuch, zmena pismenka, ale ten pristup je uplne o necem jinem. Sice hyperslevu nema asi tak velka firma jako hyperslevy, ale o to vic je to poznat na pristupu.

2. 11. 2011 16:28
. (neregistrovaný)

No potěš. S Hyperslevami mám jen ty nejhorší zkušenosti - cenzurují diskuze (to dělá v poslední době celkem brutálně i Slevomat, na kterém jsem proto také přestal nakupovat), v případě problémů se slevou vás v tom neskutečně vykoupou a pošlou do háje (narozdíl od řady jiných slevoserverů), nabízí nabídky od neseriózních obchodníků (takoví, kteří podmínky slev neplní či mají na zákazníky nachystány "špeky"), protože o zákazníka jim vůbec nejde, prostě slevoodpad nejvyššího kalibru.