Hlavní navigace

I CS Link spustil on-line platby kartou za programy

22. 5. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

22. 5. 2009

Podobně jako satelitní platforma Skylink, i druhá česko-slovenská platforma na pozici 23,5 st. východně spustila on-line platby za služby pomocí kreditní karty. CS Link rovněž přináší okamžitou aktivaci nových programů na individuální kartě zákazníka. Informuje o tom operátor na svém webu.

K TÉMATU: Skylink nabízí nové možnosti úhrady za služby

cif-tip-téma-foto

CS Link v současnosti nabízí nejširší nabídku možností placení za příjem TV programů ze satelitu. Kromě platební karty je to jednorázová platba převodem z bankovního účtu nebo platba trvalým příkazem, poštovní poukázkou, pomocí elektronických voucherů Tipsport, platba přes terminály společnosti SAZKA a zachovaná zůstala i platba pomocí stíracích kuponů, kterými se platforma proslavila při svém vstupu na trh ještě pod jménem Gital.

Při akceptaci platebních karet využívá operátor služeb České spořitelny. Akceptuje embosované karty VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro. Použití elektronických karet VISA Electron a Maestro je možné v případě, že to umožňuje vydavatelská banka.

Autor článku

Autor byl šéfredaktorem severu Digitálně.tv, oficiálního státního informačního webu k přechodu na digitální televizní vysílání. V minulosti vedl internetové deníky RadioTV.cz a RadioTV.