Hlavní navigace

I váš názor může rozhodnout o podobě letošního ročníku ankety Křišťálová Lupa

22. 5. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Jako každý rok, i letos aktualizujeme sestavu kategorií, ve kterých může internetová veřejnost a odborná porota hlasovat v anketě Křišťálová Lupa. Chceme postihovat to nejzajímavější z internetového dění, proto i letos projde počet a definice kategorií novou revizí. Připravili jsme pro vás dotazník, jehož vyplněním tak můžete učinit. Budeme vděční za jakýkoliv komentář či tip – na to, jak mají kategorie vypadat, která vám chybí nebo naopak přebývá, nebo co by v určité kategorii mělo být…

Jako každý rok, i letos aktualizujeme sestavu kategorií, ve kterých může internetová veřejnost a odborná porota hlasovat v anketě Křišťálová Lupa. Chceme postihovat to nejzajímavější z internetového dění, proto i letos projde počet a definice kategorií novou revizí.

Připravili jsme pro vás dotazník, jehož vyplněním tak můžete učinit. Budeme vděční za jakýkoliv komentář či tip – na to, jak mají kategorie vypadat, která vám chybí nebo naopak přebývá, nebo co by v určité kategorii mělo být rozhodovacím kritériem. Těm, jejichž návrh se ve výsledné podobě objeví, se odvděčíme vstupem na konferenci Czech Internet Forum 2012 a lahví dobrého vína (v případě stejného nápadu více lidí rozhoduje čas přijetí návrhu). Předem díky za váš zájem!