Hlavní navigace

I váš názor může rozhodnout o podobě letošního ročníku ankety Křišťálová Lupa

22. 5. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Jako každý rok, i letos aktualizujeme sestavu kategorií, ve kterých může internetová veřejnost a odborná porota hlasovat v anketě Křišťálová Lupa. Chceme postihovat to nejzajímavější z internetového dění, proto i letos projde počet a definice kategorií novou revizí. Připravili jsme pro vás dotazník, jehož vyplněním tak můžete učinit. Budeme vděční za jakýkoliv komentář či tip – na to, jak mají kategorie vypadat, která vám chybí nebo naopak přebývá, nebo co by v určité kategorii mělo být…

Jako každý rok, i letos aktualizujeme sestavu kategorií, ve kterých může internetová veřejnost a odborná porota hlasovat v anketě Křišťálová Lupa. Chceme postihovat to nejzajímavější z internetového dění, proto i letos projde počet a definice kategorií novou revizí.

Připravili jsme pro vás dotazník, jehož vyplněním tak můžete učinit. Budeme vděční za jakýkoliv komentář či tip – na to, jak mají kategorie vypadat, která vám chybí nebo naopak přebývá, nebo co by v určité kategorii mělo být rozhodovacím kritériem. Těm, jejichž návrh se ve výsledné podobě objeví, se odvděčíme vstupem na konferenci Czech Internet Forum 2012 a lahví dobrého vína (v případě stejného nápadu více lidí rozhoduje čas přijetí návrhu). Předem díky za váš zájem!

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).