Hlavní navigace

iDnes.cz vyšle do Hlasu Česko Slovenska své soutěžící, bez castingu

1. 11. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
1. 11. 2011

Dva vlastní soutěžící vyšle do talentové soutěže Hlas Česko Slovenska, kterou na jaro příštího roku připravují televize Nova a slovenská Markíza, internetový portál iDnes.cz. Jako mediální partner projektu je může poslat rovnou do užšího výběru, aniž by se museli účastnit základních vyřazovacích kol a castinzích. iDnes.cz o tom dnes informoval na svých stránkách.

K TÉMATU: Televize Nova se chystá hledat „Hlas Česka“. Registruje si názvy nové show

Zájemci o účast v Hlasu Česko Slovenska, kteří chtějí vstoupit do soutěže v barvách portálu iDnes.cz, se mohou hlásit prostřednictvím speciálního online formuláře na webu televize Nova. Připojit musí nahrávku svého zpěvu v délce jedné až půldruhé minuty, ale maximálně do velikosti 50 MB, ve formátu MP3, MPG, AVI, WMV, MOV nebo 3GP. Kromě audia mohou zájemci poslat i video.

MMF tip early

ČTĚTE TAKÉ: Soutěžní pěvecký hit The Voice nasadí Nova s Markízou na jaře

Své nahrávky můžete zasílat do 20. listopadu. Jedinou podmínkou účasti v soutěži je věk nad 16 let. Horní věková hranice není stanovena. Ti nejúspěšnější předstoupí až před hvězdnou porotu, která si vybere výhradně podle vokálních schopností zpěváky, které bude dál během soutěže trénovat a snažit se je dovést až k vítězství, dodal iDnes.cz. Hlas Česko Slovenska bude Nova s Markízou vysílat na základě licence nizozemského formátu The Voice.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).