Hlavní navigace

iGoogle s novými přírodními motivy vzhledu

23. 6. 2009
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Pokud používáte službu iGoogle, tedy personalizovanou výchozí stránku, můžete nyní využít nových přírodních motivů vzhledu, na kterých Google spolupracoval s National Geographic Society, BBC a Ansel Adams Gallery. Nově jsou k dispozici následující témata: Under the Sea Ocean Blue Birds of Prey Travels to the Edge Deserts

Pokud používáte službu iGoogle, tedy personalizovanou výchozí stránku, můžete nyní využít nových přírodních motivů vzhledu, na kterých Google spolupracoval s National Geographic Society, BBC a Ansel Adams Gallery. Nově jsou k dispozici následující témata:

Kromě úpravy vzhledu umožňuje personalizovaná výchozí stránka iGoogle instalaci a rozmístění všemožných gadgetů pro pohodlnější přístup k různým službám, nástrojům a informacím (např. předpověď počasí, kurzy měn, vývoj ceny akcií, televizní program). (The Official Google Blog)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.