Hlavní navigace

IKO Cabel spolupracuje na propagaci vzdělávacího kanálu English Club se školami

26. 9. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Nabídka výukových materiálů pro školy například na DVD je podle mého názoru dobrou možností, jak vytvořit po tomto kanálu poptávku,“ sdělila našemu webu šéfka IKO Cabel Erika Luszicza.

Zajímavý způsob propagace svého kanálu English Club TV zvolil na českémslovenském trhu jeho zástupce, společnost IKO Cabel. Ta mimo jiné na provozuje stanice Film+ a Fishing&Hunting. Jak uvedla pro server DigiZone.cz generální ředitelka maďarské firmy Erika Luszicza, IKO Cabel se rozhodla pro poskytování studijních materiálů některým školám. Školám nabízíme například bezplatně výukové materiály na DVD. Bereme to jako dobrou propagaci této stanice, konstatovala Luszicza.

MMF24

ČTĚTE TAKÉ: Nová lokální produkce Fishing&Hunting: dokumenty Rybáři před a za kamerou

IKO Cabel chce formou spolupráce se školami vytvořit poptávku po této stanici. Myslím si, že pro studenty je to rozhodně dobrá výuková pomůcka, sdělila šéfka IKO Cabel. V současné době je stanice šířena především v nabídkách menších operátorů, ale provozovatel by pochopitelně chtěl prorazit i k významnějším hráčům na českém a slovenském trhu. Zatím největším úspěchem je tak zařazení English Club TV do programového rastru IPTV operátora O2TV. V nabídce žádné české satelitní platformy program nefiguruje.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).