Hlavní navigace

Rádio Impuls poskytuje na Internetu své pořady i na videu

Jiří Macich ml.

Rádio Impuls spustilo novou verzi svých webových stránek na impuls.cz a letos se prý hodlá více zaměřit na Internet. Hlavní novinkou je nabídnutí vybraných pořadů i ve formě videa. Posluchači se tak na Internetu mohou přesunout do role diváků a sledovat záznam ze studia. Komfortu televizní produkce ovšem zatím zpřístupněná videa nedosahují. Z letmého průzkumu dostupných videí je zřejmé, že se Impuls zatím pere s umístěním kamery. V praxi tak třeba není vidět na moderátora přes LCD monitor nebo…

Doba čtení: 1 minuta

Rádio Impuls spustilo novou verzi svých webových stránek na impuls.cz a letos se prý hodlá více zaměřit na Internet. Hlavní novinkou je nabídnutí vybraných pořadů i ve formě videa. Posluchači se tak na Internetu mohou přesunout do role diváků a sledovat záznam ze studia. Komfortu televizní produkce ovšem zatím zpřístupněná videa nedosahují. Z letmého průzkumu dostupných videí je zřejmé, že se Impuls zatím pere s umístěním kamery. V praxi tak třeba není vidět na moderátora přes LCD monitor nebo se v záběru nachází pouze host ve studiu a moderátora je v nahrávce jen slyšet.

Video bude nyní nabízeno k pořadům Haló, tady Impulsovi, Zuřivý reportér Aleš Růžička, Host Vlasty Korce, Fanda a jeho česká banda a Impulsy Václava Moravce. Klasický podcasting zůstane zachován. Radio Impuls letos spustilo ve spolupráci s Českými novinami zpravodajský server iRegiony.cz, o jehož příchodu jsme vás již informovali. Pro posluchače se prý připravuje i další novinka. Určitě jim nabídneme během roku ještě nějaký další zajímavý internetový projekt, uvedl bez bližších informací Jiří Hrabák, generální ředitel Rádia Impuls. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?