Hlavní navigace

Rádio Impuls poskytuje na Internetu své pořady i na videu

12. 2. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Rádio Impuls spustilo novou verzi svých webových stránek na impuls.cz a letos se prý hodlá více zaměřit na Internet. Hlavní novinkou je nabídnutí vybraných pořadů i ve formě videa. Posluchači se tak na Internetu mohou přesunout do role diváků a sledovat záznam ze studia. Komfortu televizní produkce ovšem zatím zpřístupněná videa nedosahují. Z letmého průzkumu dostupných videí je zřejmé, že se Impuls zatím pere s umístěním kamery. V praxi tak třeba není vidět na moderátora přes LCD monitor nebo…

Rádio Impuls spustilo novou verzi svých webových stránek na impuls.cz a letos se prý hodlá více zaměřit na Internet. Hlavní novinkou je nabídnutí vybraných pořadů i ve formě videa. Posluchači se tak na Internetu mohou přesunout do role diváků a sledovat záznam ze studia. Komfortu televizní produkce ovšem zatím zpřístupněná videa nedosahují. Z letmého průzkumu dostupných videí je zřejmé, že se Impuls zatím pere s umístěním kamery. V praxi tak třeba není vidět na moderátora přes LCD monitor nebo se v záběru nachází pouze host ve studiu a moderátora je v nahrávce jen slyšet.

Video bude nyní nabízeno k pořadům Haló, tady Impulsovi, Zuřivý reportér Aleš Růžička, Host Vlasty Korce, Fanda a jeho česká banda a Impulsy Václava Moravce. Klasický podcasting zůstane zachován. Radio Impuls letos spustilo ve spolupráci s Českými novinami zpravodajský server iRegiony.cz, o jehož příchodu jsme vás již informovali. Pro posluchače se prý připravuje i další novinka. Určitě jim nabídneme během roku ještě nějaký další zajímavý internetový projekt, uvedl bez bližších informací Jiří Hrabák, generální ředitel Rádia Impuls. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.