Hlavní navigace

INEC se brání, omlouvá a vysvětluje

28. 6. 1999
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

V pátek jsme na Lupě informovali o tom, že společnost INEC sáhla po poněkud příliš agresivním marketingovém nástroji a rozeslala spam. K původně zveřejněnému vysvětlení dotyčného pracovníka přidáváme ještě oficiální stanovisko INECu, který se všem postiženým omlouvá. Šlo totiž o svévolnou akci jejich zaměstnance.

Vyjádření společnosti INEC s.r.o. k článku „Když se z poskytovatele připojení stane spammer…“, který byl uveřejněn na serveru LUPA dne 25.6.1999>

Společnost INEC s.r.o. se upřímně omlouvá všem uživatelům a poskytovatelům Internetu, kteří obdrželi v minulých dnech nevyžádanou poštu podepsanou naším obchodním zástupcem v Ostravě Pavlem Frydrychem.

Velmi litujeme jeho svévolného a individuálního kroku, který je v naprostém rozporu se všemi principy a zásadami, kterými se řídíme v našem podnikání. Společnost INEC s.r.o. nikdy nepoužila ani neplánovala použít spamming jako prostředek pro oslovení uživatelů Internetu. V daném případě se jedná o nešťastný osobní čin tohoto pracovníka.

Společnost INEC s.r.o. činí všechna opatření k tomu, aby se podobná situace již nemohla opakovat. Příslušný pracovník ponese za hrubé porušení pracovních předpisů a etiky veškeré důsledky.

Praha, 25.6.1999

Vladimír Stuchlý marketingový ředitel
INEC s.r.o.

MMF24


Marek Antoš


Starší, související články:

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je někdejším šéfredaktorem serveru Lupa. V současné době už se psaní věnuje pouze v míře menší než malé, a to zásadně pro radost.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).