Hlavní navigace

Inovovaná Slunečnice.cz přináší magazín a nové funkce

Jiří Macich ml.

Nová verze našeho sesterského serveru Slunečnice.cz se dočkala nasazení do ostrého provozu. Změny na první pohled reprezentuje moderní design s novým logem. Pod obojím je podepsané grafické studio ART-PGN Ivany Bednářové. Nová verze serveru s rozsáhlou databází freewarových a sharewarových programů (celkem více než 43 GB) přináší i řadu nových funkcí jako je vyhledávání s pomocí našeptávače, tzv. tag cloud znázorňující nejčastěji hledaná slovní spojení, vylepšené hodnocení programů, možnost…

Doba čtení: 1 minuta

Nová verze našeho sesterského serveru Slunečnice.cz se dočkala nasazení do ostrého provozu. Změny na první pohled reprezentuje moderní design s novým logem. Pod obojím je podepsané grafické studio ART-PGN Ivany Bednářové.

Nová verze serveru s rozsáhlou databází freewarových a sharewarových programů (celkem více než 43 GB) přináší i řadu nových funkcí jako je vyhledávání s pomocí našeptávače, tzv. tag cloud znázorňující nejčastěji hledaná slovní spojení, vylepšené hodnocení programů, možnost přidávat uživatelské recenze a podobně. Registrovaní uživatelé si mohou prohlížet historii stažených programů a nebo si vybrané programy řadit mezi oblíbené pro snadnější přístup na jejich stránku.

Nedílnou součástí nové Slunečnice.cz je diskuzní fórum a magazín. V něm čtenáři naleznou různé recenze a návody a také aktuální zpravodajství ze světa počítačového softwaru. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?