Hlavní navigace

Inovovaná Slunečnice.cz přináší magazín a nové funkce

13. 4. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Nová verze našeho sesterského serveru Slunečnice.cz se dočkala nasazení do ostrého provozu. Změny na první pohled reprezentuje moderní design s novým logem. Pod obojím je podepsané grafické studio ART-PGN Ivany Bednářové. Nová verze serveru s rozsáhlou databází freewarových a sharewarových programů (celkem více než 43 GB) přináší i řadu nových funkcí jako je vyhledávání s pomocí našeptávače, tzv. tag cloud znázorňující nejčastěji hledaná slovní spojení, vylepšené hodnocení programů, možnost…

Nová verze našeho sesterského serveru Slunečnice.cz se dočkala nasazení do ostrého provozu. Změny na první pohled reprezentuje moderní design s novým logem. Pod obojím je podepsané grafické studio ART-PGN Ivany Bednářové.

Nová verze serveru s rozsáhlou databází freewarových a sharewarových programů (celkem více než 43 GB) přináší i řadu nových funkcí jako je vyhledávání s pomocí našeptávače, tzv. tag cloud znázorňující nejčastěji hledaná slovní spojení, vylepšené hodnocení programů, možnost přidávat uživatelské recenze a podobně. Registrovaní uživatelé si mohou prohlížet historii stažených programů a nebo si vybrané programy řadit mezi oblíbené pro snadnější přístup na jejich stránku.

Nedílnou součástí nové Slunečnice.cz je diskuzní fórum a magazín. V něm čtenáři naleznou různé recenze a návody a také aktuální zpravodajství ze světa počítačového softwaru. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.