Hlavní navigace

Inovovaná Slunečnice.cz přináší magazín a nové funkce

Jiří Macich ml.

Nová verze našeho sesterského serveru Slunečnice.cz se dočkala nasazení do ostrého provozu. Změny na první pohled reprezentuje moderní design s novým logem. Pod obojím je podepsané grafické studio ART-PGN Ivany Bednářové. Nová verze serveru s rozsáhlou databází freewarových a sharewarových programů (celkem více než 43 GB) přináší i řadu nových funkcí jako je vyhledávání s pomocí našeptávače, tzv. tag cloud znázorňující nejčastěji hledaná slovní spojení, vylepšené hodnocení programů, možnost…

Nová verze našeho sesterského serveru Slunečnice.cz se dočkala nasazení do ostrého provozu. Změny na první pohled reprezentuje moderní design s novým logem. Pod obojím je podepsané grafické studio ART-PGN Ivany Bednářové.

Nová verze serveru s rozsáhlou databází freewarových a sharewarových programů (celkem více než 43 GB) přináší i řadu nových funkcí jako je vyhledávání s pomocí našeptávače, tzv. tag cloud znázorňující nejčastěji hledaná slovní spojení, vylepšené hodnocení programů, možnost přidávat uživatelské recenze a podobně. Registrovaní uživatelé si mohou prohlížet historii stažených programů a nebo si vybrané programy řadit mezi oblíbené pro snadnější přístup na jejich stránku.

Nedílnou součástí nové Slunečnice.cz je diskuzní fórum a magazín. V něm čtenáři naleznou různé recenze a návody a také aktuální zpravodajství ze světa počítačového softwaru. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
13. 4. 2007 8:52
stoural (neregistrovaný)
... ale meli by zapracovat na lepsim obsahu. Zrovna vcera jsem zkousel stahnout dva programy - jeden nesel, protoze uz nikde na FTP neexistoval, a ten druhy obsahoval cca 4 viry, div mi Avast nenafackoval. Prestoze je to v diskusi nekolikrat zmineno, dany program tam stale je... :o(
13. 4. 2007 16:49
crt (neregistrovaný)
No, u me se Slunecnice definitivne odkopala. Design mi pripada dost neprehledny, moc barvicek, vsechno rozhazeny. Myslim, ze Stahuj ma ted jednoznacne navrch (obsah, magazin, vlastni servery pro stahovani, softy zkontrolovany NODem3...) Davam Slunecnici bod za snahu :)