Hlavní navigace

Instagram zpřístupnil Instagram Badges, prvky na webové stránky

22. 11. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Po zpřístupnění webové podoby profilů (viz Instragram nevydržel, uživatelé budou mít na webu (dobře vypadající) profily) nabízí Instagram další možnost jak lépe propojit klasický web a Instagram. „Instagram Badges“ jsou prvky pro webové stránky, které odkazují na profil na Instagramu. Dostat se k nim lze z vlastního profilu (přes menu pod uživatelským jménem) nebo přes instagram.com/accounts/badges/. 

Po zpřístupnění webové podoby profilů (viz Instragram nevydržel, uživatelé budou mít na webu (dobře vypadající) profily) nabízí Instagram další možnost jak lépe propojit klasický web a Instagram. „Instagram Badges“ jsou prvky pro webové stránky, které odkazují na profil na Instagramu. Dostat se k nim lze z vlastního profilu (přes menu pod uživatelským jménem) nebo přes instagram.com/accounts/badges/

Prvky nejsou nijak aktivní (jak je tomu u obdobných prvků na jiných sociálních sítích) – jde pouze o A HREF, který je ale doplněný rozsáhlejší definicí CSS. Nabízena je čtvercová podoba (ve čtyřech velikostech) a vodorovné „View on Instagram“.

Zdroj: Introducing Instagram Badges

Autor článku

Konzultant a publicista, provozuje www.pooh.cz. Podle některých si myslí, že rozumí všemu, sám je však přesvědčen o pravém opaku a ani v 30+ letech nedokázal přijít na to, jak mít peníze a nepracovat.