Hlavní navigace

Instagram zpřístupnil Instagram Badges, prvky na webové stránky

Daniel Dočekal

Po zpřístupnění webové podoby profilů (viz Instragram nevydržel, uživatelé budou mít na webu (dobře vypadající) profily) nabízí Instagram další možnost jak lépe propojit klasický web a Instagram. „Instagram Badges“ jsou prvky pro webové stránky, které odkazují na profil na Instagramu. Dostat se k nim lze z vlastního profilu (přes menu pod uživatelským jménem) nebo přes instagram.com/accounts/badges/. 

Doba čtení: 1 minuta

Po zpřístupnění webové podoby profilů (viz Instragram nevydržel, uživatelé budou mít na webu (dobře vypadající) profily) nabízí Instagram další možnost jak lépe propojit klasický web a Instagram. „Instagram Badges“ jsou prvky pro webové stránky, které odkazují na profil na Instagramu. Dostat se k nim lze z vlastního profilu (přes menu pod uživatelským jménem) nebo přes instagram.com/accounts/badges/

Prvky nejsou nijak aktivní (jak je tomu u obdobných prvků na jiných sociálních sítích) – jde pouze o A HREF, který je ale doplněný rozsáhlejší definicí CSS. Nabízena je čtvercová podoba (ve čtyřech velikostech) a vodorovné „View on Instagram“.

Zdroj: Introducing Instagram Badges

Našli jste v článku chybu?