Hlavní navigace

Internet Info spustilo magazín Vitalia.cz

10. 3. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Lupa.cz má novou sestřičku. Společnost Internet Info dnes oficiálně oznámila spuštění nového magazínu Vitalia.cz o zdravém životním stylu. Server Vitalia.cz je určen především aktivním lidem, kteří mají zájem naslouchat radám a tipům o tom, jak posunout svůj životní standard blíže ke zdravému životu. Zaměřujeme se na ty, kteří odmítají povrchní styl tradičních společensko-lifestylových magazínů, ale naopak hledají střízlivý pohled na danou problematiku, který jim ponechává dostatek prostoru pro…

Lupa.cz má novou sestřičku. Společnost Internet Info dnes oficiálně oznámila spuštění nového magazínu Vitalia.cz o zdravém životním stylu. Server Vitalia.cz je určen především aktivním lidem, kteří mají zájem naslouchat radám a tipům o tom, jak posunout svůj životní standard blíže ke zdravému životu. Zaměřujeme se na ty, kteří odmítají povrchní styl tradičních společensko-lifestylových magazínů, ale naopak hledají střízlivý pohled na danou problematiku, který jim ponechává dostatek prostoru pro vlastní úsudek, upřesňuje Jan Potůček, šéfredaktor serveru Vitalia.cz, který zůstává i šéfredaktorem DigiZone.cz.

ICTZ23

Obsahovou páteř serveru Vitalia.cz tvoří čtyři samostatné sekce věnované velkým tematickým celkům: zdraví, rodině, sportu a jídlu. Chybět nebudou ani specializované poradny či samostatná diskusní fóra v každé obsahové části. Velká pozornost bude věnována i budoucím rodičům. K dispozici jsou také katalogy, díky nimž lze snadno najít nejbližší bazén, fitness zařízení, golfové hřiště nebo sjezdovku.

Segment životního stylu pro nás představuje vykročení novým směrem a našim obchodním partnerům nabízí široké pole možností, jak oslovit mimořádně atraktivní cílovou skupinu, shrnuje Ján Simkanič, výkonný ředitel Internet Info. Věřím, že bohaté zkušenosti redakce v čele s Janem Potůčkem přitáhnou velkou pozornost čtenářů. Chceme ještě v letošním roce získat 150 tisíc reálných uživatelů měsíčně, doplňuje Ján Simkanič.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.