Hlavní navigace

Internet od UPC: dosažení mety 300 000 zákazníků

Jiří Macich ml.

Kabelový operátor UPC dnes oznámil, že počet zákazníků využívajících jeho vysokorychlostní internetové připojení dosáhl tento měsíc hranice 300 000 lidí. Brzké dosažení této mety se dalo očekávat již po oznámení výsledků za třetí kvartál tohoto roku. Jednoduchá dostupnost, jednoduchá instalace a technická podpora. To vede k tomu, že náš Internet vychází jako uživatelsky nejpřátelštější nejen v průzkumech a novinových anketách, ale i v internetových diskusích, tvrdí Václav Bartoň, generální…

Kabelový operátor UPC dnes oznámil, že počet zákazníků využívajících jeho vysokorychlostní internetové připojení dosáhl tento měsíc hranice 300 000 lidí. Brzké dosažení této mety se dalo očekávat již po oznámení výsledků za třetí kvartál tohoto roku. Jednoduchá dostupnost, jednoduchá instalace a technická podpora. To vede k tomu, že náš Internet vychází jako uživatelsky nejpřátelštější nejen v průzkumech a novinových anketách, ale i v internetových diskusích, tvrdí Václav Bartoň, generální ředitel UPC v České republice. (Tisková zpráva)

Realita je ovšem poněkud odlišná. Právě v internetových diskuzích lze narazit na dlouhodobější kritiku právě technické podpory či zhoršení kvality připojení. S většími problémy se někteří klienti UPC potýkali naposledy tento víkend. František Malina, tiskový mluvčí UPC, v minulosti přiznal technické problémy kvůli přílivu nových klientů, ovšem měly být jen dočasného rázu. Letos na jaře si UPC připsalo nelichotivé vítězství anketě o „největší šmejd“, kterou spolupořádalo Sdružení obrany spotřebitelů.

Našli jste v článku chybu?
3. 3. 2009 16:45
uživatel si přál zůstat v anonymitě
P2P zapomente ? a proč si vlastně všichni necháváme od U.P.C. instalovat internet,kvůli seznamu.cz ??? pokud U.P.C. bude blokovat P2P a bude při celkem silném downloadu neadekvátně přiřazovat pomalý upload,přesně vím co během 5 sec,udělám.....VŠE ZRUŠÍM A JDU JINAM PS : at žije demokracie , to jsme chtěli (klíče) :-))))))))))))
5. 1. 2009 18:17
Michal (neregistrovaný)
Vazena pani, vazeny pane, dekujeme Vam ze vyuzivate sluzeb spolecnosti UPC Ceska republika a.s. Dovolte, abychom Vas informovali o vyraznem zlepseni jedne z nich, a sice vysokorychlostniho internetu UPC. Rychlost Vaseho soucasneho pripojeni Easy je nyni 4 096/256 kbps. Od 1. ledna 2009 Vam automaticky zacneme navysovat rychlost pripojeni az na konecnych 13Mb/1,5Mb. Ostatni parametry sluzby, vcetne ceny, se nemeni. Vami vyuzivana internetova sluzba tak bude nadale nejvyhodnejsi co do pomeru kva…