Hlavní navigace

Internetová petice reaguje na změny ve vysílání ČRo 1

5. 1. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Na Internetu se objevila petice reagující na změny v programové skladbě veřejnoprávního rádia Český rozhlas 1 – Radiožurnál. My, níže podepsaní posluchači ČRo 1 – Radiožurnálu, voláme po přehodnocení změn učiněných ve vysílání této rozhlasové stanice po 1. lednu 2008. Rádi bychom nejen ve vedení Českého rozhlasu vyvolali diskusi o tom, kde jsou hranice mezi veřejnoprávním a komerčním médiem. Jako důkaz vřelého vztahu k Radiožurnálu připojujeme svoje podpisy, čímž chceme zároveň podpořit a…

Na Internetu se objevila petice reagující na změny v programové skladbě veřejnoprávního rádia Český rozhlas 1 – Radiožurnál. My, níže podepsaní posluchači ČRo 1 – Radiožurnálu, voláme po přehodnocení změn učiněných ve vysílání této rozhlasové stanice po 1. lednu 2008. Rádi bychom nejen ve vedení Českého rozhlasu vyvolali diskusi o tom, kde jsou hranice mezi veřejnoprávním a komerčním médiem. Jako důkaz vřelého vztahu k Radiožurnálu připojujeme svoje podpisy, čímž chceme zároveň podpořit a ocenit práci lidí, kteří své profesi rozumí, zní text petice, kterou „podepsalo“ od 4. ledna do této chvíle přes čtyři stovky lidí. Akci inicioval Karel Kratochvíl, student pražské DAMU. Nepatřím do žádné politické strany, ani hnutí, jsem úplně obyčejný posluchač prvního okruhu Českého rozhlasu nespokojený s jeho novou tváří, říká o osobě iniciátor petice.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).