Hlavní navigace

Internetová Slow TV nabídne ptáky na lesním krmítku i pohled z vlaku

Lukáš Polák

„Pořad Slow TV byl v programu Playtvak.cz svého druhu experiment. Jsme ale rádi, že vyšel výborně,“ uvedl Martin Ondráček, vedoucí projektu Playtvak.cz.

Doba čtení: 1 minuta

Internetový projekt Slow TV, za nímž stojí mediální skupina Mafra, se u návštěvníků uchytil. Denní sledovanost speciální sekce s „pomalým videem“ je 25 tisíc zhlédnutí, celkově má tato kategorie již téměř 3,5 milionu zhlédnutí. V provozu je přitom přibližně čtvrt roku. Jak Mafra informovala, například nekonečný seriál z letiště Planespotting už vidělo 700 tisíc diváků. Mafra plánuje obsah Slow TV nadále obohacovat. Brzo by se tak mělo v nabídce objevit například sledování ptáků na lesním krmítku či pomalá práce řemeslníka. Milovníky železnice jistě potěší chystaný pohled z vlaku.

ČTĚTE TAKÉ: Návštěvníky Playtváku zaujala „pomalá televize“, lákají hlavně záběry z letiště

Pořad Slow TV byl v programu Playtvak.cz svého druhu experiment. Jsme ale rádi, že vyšel výborně – diváky zaujal a vážíme si také toho, že po pár měsících na trhu získal i nominaci na cenu Křišťálová lupa. Úspěšné nápady chceme dál podporovat i s pomocí nových funkcí, konstatoval Martin Ondráček, vedoucí projektu Playtvak.cz. Stávajících projektů se Slow TV pochopitelně nevzdá. Oblíbený pohled na runway Letiště Václava Havla obohatí tabulka Nepropásněte, kde bude možné vyhlížet konkrétní letadla doporučovaná komunitou planespotterů. U takzvané mazací tramvaje nabízí Slow TV i údaje o najetých kilometrech.

Našli jste v článku chybu?