Hlavní navigace

Internetová Slow TV nabídne ptáky na lesním krmítku i pohled z vlaku

23. 11. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Pořad Slow TV byl v programu Playtvak.cz svého druhu experiment. Jsme ale rádi, že vyšel výborně,“ uvedl Martin Ondráček, vedoucí projektu Playtvak.cz.

Internetový projekt Slow TV, za nímž stojí mediální skupina Mafra, se u návštěvníků uchytil. Denní sledovanost speciální sekce s „pomalým videem“ je 25 tisíc zhlédnutí, celkově má tato kategorie již téměř 3,5 milionu zhlédnutí. V provozu je přitom přibližně čtvrt roku. Jak Mafra informovala, například nekonečný seriál z letiště Planespotting už vidělo 700 tisíc diváků. Mafra plánuje obsah Slow TV nadále obohacovat. Brzo by se tak mělo v nabídce objevit například sledování ptáků na lesním krmítku či pomalá práce řemeslníka. Milovníky železnice jistě potěší chystaný pohled z vlaku.

MIF22_Early

ČTĚTE TAKÉ: Návštěvníky Playtváku zaujala „pomalá televize“, lákají hlavně záběry z letiště

Pořad Slow TV byl v programu Playtvak.cz svého druhu experiment. Jsme ale rádi, že vyšel výborně – diváky zaujal a vážíme si také toho, že po pár měsících na trhu získal i nominaci na cenu Křišťálová lupa. Úspěšné nápady chceme dál podporovat i s pomocí nových funkcí, konstatoval Martin Ondráček, vedoucí projektu Playtvak.cz. Stávajících projektů se Slow TV pochopitelně nevzdá. Oblíbený pohled na runway Letiště Václava Havla obohatí tabulka Nepropásněte, kde bude možné vyhlížet konkrétní letadla doporučovaná komunitou planespotterů. U takzvané mazací tramvaje nabízí Slow TV i údaje o najetých kilometrech.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.