Hlavní navigace

Internetová televize Blesku nabídne divákům zábavný formát Selfie z Prahy

Lukáš Polák

„Jde o další z kroků k posílení integrace našich redakcí do jednoho velkého multimediálního newsroomu, připravujeme řadu dalších projektů,“ konstatoval šéfredaktor Blesku Radek Lain.

Doba čtení: 1 minuta

Programová novinka Selfie z Prahy, která se bude vysílat vždy v pátek od 8:00 v rámci televizní sekce bulvárního deníku Blesk, reaguje na celosvětový zpravodajský trend, kdy redakce hledají metody, jak produkovat videa s maximální kreativitou a minimálními náklady. Selfie z Prahy je několikaminutová zpravodajská one-man show, kdy reportér sám se svým chytrým telefonem chodí po Praze a sbírá zajímavé postřehy a novinky. Vždy na konci týdne je tak návštěvníkům Blesku.cz nabídne v neobvyklé formě.

Blesk TV zavádí novinku Selfie z Prahy
Autor: Czech News Center

Blesk TV zavádí novinku Selfie z Prahy

ČTĚTE TAKÉ: Kámasútra před 22. hodinou? Nova na ni doplatila díky reklamě na speciál Blesku

Matěj Smlsal natáčí videa za pomoci iPhone selfie tyče a přídavných mikrofonů, které s novým formátem redakce testuje i pro další využívání. Také novinářsky tím reportér získává výhodu – je mobilnější, rychlejší a díky mobilu může točit prakticky okamžitě, kdekoliv se nachází, uvedl vedoucí online zpravodajství Blesk.cz David Vaníček. Selfie z Prahy je jeden z dalších kroků k posílení integrace našich redakcí do jednoho velkého multimediálního newsroomu, připravujeme řadu dalších projektů, do kterých zapojíme takto šikovné reportéry, doplnil šéfredaktor Blesku Radek Lain.

Našli jste v článku chybu?