Hlavní navigace

Invia.cz změní do konce letošního roku majitele

Jiří Macich ml.

Server Invia.cz, který se věnuje zprostředkovávání zájezdů přes Internet, podle informací deníku Aktuálně.cz změní svého majitele. V poslední době se už přes rok trvající jednání o prodeji zintenzivnila, což potvrdil Michal Tůma, marketingový ředitel Invia.cz. Obrat společnosti loni dosáhl 870 miliónů korun. Většinový podíl v současné době drží švýcarská společnost Internet Travel Holding. Mezi nejžavější zájemce o koupi prý patří server Expedia.com a cestovní kancelář TUI.

Doba čtení: do minuty

Server Invia.cz, který se věnuje zprostředkovávání zájezdů přes Internet, podle informací deníku Aktuálně.cz změní svého majitele. V poslední době se už přes rok trvající jednání o prodeji zintenzivnila, což potvrdil Michal Tůma, marketingový ředitel Invia.cz.

Obrat společnosti loni dosáhl 870 miliónů korun. Většinový podíl v současné době drží švýcarská společnost Internet Travel Holding. Mezi nejžavější zájemce o koupi prý patří server Expedia.com a cestovní kancelář TUI.

Případnou cenu Invia.cz nekomentuje, ale Aktuálně.cz uvádí, že podle Petra Staňka, spolumajitele konkurenčního serveru NetTravel.cz, by se ale mohla pohybovat kolem 250 milionů korun.

Našli jste v článku chybu?