Hlavní navigace

iPod Touch s WiFi: surfování i online nákup hudby

Jiří Macich ml.

Společnost Apple včera představila několik novinek a z pohledu našeho tématického zaměření stojí za pozornost nový iPod Touch, který designově velmi nápadně připomíná mobilní telefon iPhone. Dokonce i dotykové ovládání, design rozhraní nebo prohlížeč Safari mají obě zařízení společné. Díky Safari a již dříve avizované podpoře WiFi tak lze z displeje nového multimediálního přehrávače do kapsy prohlížet webové stránky na 3,5" displeji, který mění svou orientaci podle aktuální polohy přístroje.…

Doba čtení: 1 minuta

Společnost Apple včera představila několik novinek a z pohledu našeho tématického zaměření stojí za pozornost nový iPod Touch, který designově velmi nápadně připomíná mobilní telefon iPhone. Dokonce i dotykové ovládání, design rozhraní nebo prohlížeč Safari mají obě zařízení společné.

Díky Safari a již dříve avizované podpoře WiFi tak lze z displeje nového multimediálního přehrávače do kapsy prohlížet webové stránky na 3,5" displeji, který mění svou orientaci podle aktuální polohy přístroje. Přes WiFi lze stahovat i hudbu z iTunes Store.

Apple tak více než razantně odpověděl na přehrávač Microsoft Zune, který podporu WiFi nabízí již řadu měsíců, ale ne v takovém rozsahu. Microsoft zareagoval snížením cen. (Apple)

Našli jste v článku chybu?