Hlavní navigace

IPTV služba od T-Mobile nabízí už 161 programů, 32 z nich v HD

7. 6. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Na přelomu května a června byl do nabídky T-Mobile TV zařazen například filmový kanál Filmbox Premium HD, který doplňuje SD verzi, life-stylová stanice E! nebo slovenský program Dajto.

V jednotlivých tarifech a tematických balíčcích tak televize od T-Mobile nabízí 161 programů, z toho 32 v kvalitě HD. Ve videotéce mohou předplatitelé zhlédnout přes 235 titulů, další budou postupně přidávány a část nabídky se bude pravidelně obměňovat.

Nabídka tarifů:

Základ – 71 programů (11 v HD)
Standard – 112 programů (25 v HD)
Premium – 137 programů (30 v HD)

Jak jsme informovali minulý týden, VoD knihovnu, která doplňuje IPTV službu od T-Mobile, nově rozšířily tituly od videotéky Banaxi. Ty doplní stávající nabídku filmů od společnosti Film Europe. Přístup do videotéky vyjde předplatitele na 99 korun měsíčně, její nabídka je podle vyjádření operátora svým zaměřením orientována na rodinné diváky. Proto se snaží nabídnout mix filmů všech žánrů z české i zahraniční produkce.

PSALI JSME: Videopůjčovna Banaxi zahájila spolupráci s českým T-Mobilem

Kromě spuštění nových kanálů ale na platformě T-Mobile TV došlo i k ukončení distribuce, konkrétně hudebního programu Retro Music TV. Operátor v současné době nabízí hudební kanály Óčko, Óčko Gold, MTV, VH1, Slušnej kanál, Rebel, Barrandov Muzika, Muzika CS, Šlágr TV a další.

PODROBNÁ RECENZE: Arris VIP1113 – přijímač připomínající UFO pro službu T-Mobile TV

KL22 hlasovani

Pro zájemce o služby T-Mobile TV stále platí nabídka stokorunové slevy u smluv na dva roky při jejich objednání do konce letošního června. Předplatitelé mohou vybírat z tématických balíčků Rodina, Sport, HBO základ, HBO komplet, Pro dospělé, Zahraničí a Videotéka. Operátor zdůrazňuje snadnou instalaci IPTV zařízení a fakt, že pořady z poskytované nabídky lze sledovat i na mobilních zařízeních s operačními systémy iOS a Android. Kompletní nabídku a podmínky pro pořízení této služby naleznou zájemci na webu operátora.

ČTĚTE TAKÉ: Srovnávací studie televizí IPTV se zaměřením na O2 TV a T-Mobile TV

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.